Cechy faceta, który zdradza: 6 najważniejszych i inne sygnały

cechy faceta który zdradza

Chcesz zrozumieć, jak zachowuje się i jakie sygnały wysyła zdradzający mężczyzna oraz poznać wszystkie cechy faceta, który zdradza? Trafiłaś we właściwe miejsce!

Trwanie w stabilnym związku nie jest łatwym zadaniem. Częste kłótnie, nieporozumienia i stres zdecydowanie nie pomagają w beztroskim życiu we dwoje. Takie problemy przybierają na znaczeniu, szczególnie gdy zaczynasz podejrzewać, że twój mężczyzna może cię zdradzać.

Taka myśl to jeden z najgorszych koszmarów i może ona prowadzić do zniekształcania rzeczywistości oraz utraty spokoju.

Tak więc, aby pomóc ci przywrócić normalność do twojego życia, postanowiłam napisać ten artykuł. Przeanalizuję w nim zachowanie zdradzającego faceta i sygnały, jakie podświadomie wysyła, gdy zaczyna być niewierny.

Jeśli chcesz już teraz dowiedzieć się, czy twój partner jest ci wierny, czy też coś przed tobą ukrywa, polecam od razu zacząć korzystać z mSpy (tu znajdziesz oficjalną stronę). Jest to aplikacja szpiegowska, która pozwala kontrolować inny telefon i odkryć wiele przydatnych informacji.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

Profil psychologiczny zdradzającego faceta: główne cechy

Zacznijmy od przedstawienia profilu psychologicznego zdradzającego faceta. Dzięki niemu, nauczysz się wyraźnie rozpoznawać takich mężczyzn.

1. Niepewność emocjonalna

Choć może się to wydawać dziwne i sprzeczne z tym, co przeczytasz poniżej, 90% mężczyzn, którzy mają tendencję do zdradzania partnerki, cierpi na niepewność emocjonalną.

Taka sytuacja jest najczęściej spowodowana nierozwiązanymi problemami, a nawet traumami doznanymi w dzieciństwie lub we wczesnych latach dorastania. To powoduje, że zdradzający czuje się niegodny bycia kochanym. W konsekwencji przekonuje samego siebie, że ostatecznie wszyscy ludzie wokół niego zostawią go samego.

jak zachowuje się facet który zdradza

Tak więc, aby obronić się przed tym strachem, taki mężczyzna bardzo często zdradza swoją partnerkę. Robi to, żeby udowodnić sobie, że nie jest przywiązany do kobiety, z którą jest, a co za tym idzie, ona nie może go skrzywdzić.

Co więcej, w taki sposób tworzy mur złożony z kłamstw i oszustw, który nie pozwala mu się za bardzo przywiązać. Jednocześnie eliminuje wszelkie szkody wynikające z emocjonalnej traumy po zakończeniu związku.

2. Niepewność osobista

Innym czynnikiem, który popycha do zdrady, jest silna niepewność co do własnych umiejętności i wartości. Nawet jeśli ty nie dostrzegasz tego w takiej osobie, ci, którzy zdradzają, nie są pewni siebie i swoich własnych możliwości.

W związku z tym, aby upewnić się, że potrafią zainteresować sobą kogoś innego, sprawdzają swoje zdolności uwodzicielskie. Robią to, oczywiście szukając nowej kobiety. Jednocześnie nie odczuwają dużych wyrzutów sumienia oraz nie zwracają uwagi na ból zadawany partnerce.

Takie zachowanie jest również typowe dla narcyzów, którzy często są niewierni i mają skłonności do licznych zdrad swoich partnerek.

3. Dbałość o wygląd fizyczny

Kolejną cechą, jaką możemy wyodrębnić przy określaniu profilu zdradzającego mężczyzny jest jego wygląd fizyczny: maksymalna dbałość o ciało i ubiór.

Rzeczywiście, człowiek, który zdradza, wie, że jego najlepszą bronią jest własny wygląd. W końcu, jeśli mężczyzna dopuszcza się licznych zdrad, wie, że poznanie nowej kobiety będzie miało miejsce podczas wyjść czy wyjazdów, nawet tych wcześniej niezaplanowanych.

cechy mężczyzny który zdradza

W związku z tym taki mężczyzna musi stale dążyć do tego, aby zawsze prezentować się idealnie. Robi to po to, by natychmiast przyciągnąć uwagę innych kobiet.

Oczywiście, jeśli twój partner chodzi na siłownię lub zdrowo się odżywia, nie oznacza to na pewno, że spędza popołudnia lub noce z kimś innym. Miej jednak zawsze otwarte oczy i analizuj prawdziwe powody, które skłaniają go do dbania o siebie.

4. Potrzeba niezależności

Człowieka, który zdradza, można rozpoznać nie tylko po wyglądzie, ale także po tym, jak zachowuje się w życiu codziennym. Ważne jest więc także to, czy dzieli się z tobą różnymi informacjami. Tak naprawdę osoba, która wykazuje skłonności do zdradzania, zrobi wszystko, aby mieć jak najwięcej wolnego czasu.

Nic więc dziwnego, że zdradzający mężczyzna bardzo często zostawia swoją dziewczynę lub żonę samą, aby wyjść z przyjaciółmi i znajomymi z pracy. Może także chcieć spędzać wakacje bez partnerki lub tak wybierać terminy wyjazdów czy spotkań, aby jego żona czy dziewczyna nie mogła wziąć w nich udziału, np. z powodu pracy.

Takie zachowanie wynika z faktu, że zdradzający facet zawsze będzie szukał odpowiedniej przestrzeni, aby móc spotkać się z inną kobietą, podczas gdy partnerka jest przekonana o jego czystych intencjach.

5. Skłonność do uwodzenia

Innym bardzo interesującym czynnikiem, który zawsze pojawia się podczas analizy profilu psychologicznego zdradzającego mężczyzny, jest niepohamowana potrzeba uwodzenia innych kobiet, które znajdują się w jego zasięgu.

facet zdrada cechy

Nie mam przez to na myśli, że będzie próbował zaciągnąć twoją najlepszą przyjaciółkę lub siostrę do łóżka na twoich oczach. Jednak twój facet może nie być w stanie uniknąć flirtowania, komplementowania i wysyłania dwuznacznych sygnałów innym kobietom.

To zachowanie należy przypisać temu, że niektórzy ludzie mają stałą potrzebę bycia w centrum uwagi, doświadczania przyjemności i udowadniania innym swojej nadmiernej „szarmanckości”.

6. Skłonność do kłamstw

Ostatnią cechą, jaką wykazuje zdradzający mężczyzna, jest jego skłonność do kłamstw i oszukiwania innych. Zarówno ci, którzy są przyzwyczajeni do zdradzania, jak i ci, którzy robią to po raz pierwszy, są niewątpliwie zmuszeni do kłamania i oszukiwania innych, szczególnie swojej partnerki.

W końcu mężczyzna, który właśnie poszedł z inną kobietą do łóżka, nigdy nie mógłby otwarcie się do tego przyznać.

W konsekwencji, niemal jako efekt ich stylu życia, uciekanie się do kłamstwa staje się utrwalonym nawykiem. A to prowadzi do stosowania kłamstw również w innych sferach życia.

Facet, który zdradza: sygnały i zachowania

Teraz nadszedł czas, aby odłożyć psychologię na bok i przyjrzeć się, jakie zachowania powinny sprawić, abyś otworzyła oczy i zaczęła analizować sytuację, jeśli podejrzewasz swojego partnera o zdradę. Sprawdźmy więc razem, jak zachowuje się niewierny facet.

Pierwszą rzeczą, która powinna sprawić, że zapali ci się czerwona lampka, jest znacząca zmiana w jego nawykach. Czy twój partner często wychodzi z domu? A może dłużej niż zwykle zostaje w pracy i nie dzwoni już tyle co dawniej? Jeśli jego rutyna się zmieniła, możesz podejrzewać, że coś jest nie tak.

Powinnaś również zwrócić uwagę na to, czy zaczął nagle kontrolować swój telefon. Czy ostatnio zakazał ci dotykać i używać swojego telefonu, choć nigdy mu to nie przeszkadzało? Czy widzisz, że twój partner jest dostępny na różnych komunikatorach, o dziwnych porach dnia i nocy?

Takie zachowanie staje się jeszcze bardziej podejrzane, jeśli jeszcze kilka miesięcy temu zostawiał wszędzie swój telefon i używał go tylko do dzwonienia do ciebie lub jakiegoś kumpla, a teraz pilnie go strzeże.

jak zachowuje się mężczyzna który zdradza

Innym, nie mniej ważnym czynnikiem, na który powinnaś zwracać uwagę, jest jego nastrój. Czy widzisz, jak przechodzi od radosnego do ponurego humoru w przeciągu kilku chwil? Jeśli tak, to może być to zły znak.

Naprzemienna radość i smutek lub złość to typowe zachowanie kogoś, kto działa na dwa fronty. Chodzi tu o sytuację, w której ponury nastrój związany z poczuciem winy za trwającą zdradę przeradza się w radość, związaną z romansem.

Wreszcie, czy uwaga, którą ci poświęca, jest zawsze taka sama? Czy nadal jest taki miły jak zwykle? Dzwoni do ciebie codziennie? Czy pamięta o ważnych dla ciebie sprawach?

Oczywiście jeśli odpowiedzi są przeczące, może to również oznaczać, że po prostu zapomniał lub sam przechodzi jakiś trudny czas, związany np. z obowiązkami w pracy czy kłótnią z najlepszym przyjacielem. Ale co by było, gdyby zamiast tego swój czas i uwagę poświęcał innej kobiecie?

Wymienione wyżej przykłady zachowań, to tylko niektóre z postaw, jakie może przejawiać facet, którzy zdradza. Jeśli chcesz pogłębić ten temat, zachęcam cię do przeczytania tego artykułu. Wszystko zostało w nim omówione w jeszcze bardziej szczegółowy sposób.

Jak zdemaskować zdradzającego mężczyznę?

Dowiedziałyśmy się właśnie, jak zrozumieć, czy i kiedy mężczyzna oszukuje. Jednak do tego momentu mówiłam jedynie o wskazówkach i zachowaniach, mogących wskazywać na niewierność. Jak więc mieć pewność i odkryć prawdę?

Przede wszystkim powinnaś mieć zawsze rękę na pulsie. Analizuj wszystko, co będzie wydawało ci się podejrzane, i nigdy nie lekceważ swoich przeczuć. W końcu kobieca intuicja prawie nigdy nie zawodzi.

Staraj się więc nie tracić czujności i zwracaj uwagę na jego słowa, aby móc w nich dostrzec wszelkie kłamstwa lub niejasności.

Ale jeśli to nie wystarczy, istnieje bardziej bezpośredni sposób dotarcia do prawdy. Mam na myśli korzystanie z aplikacji szpiegowskiej. Wszystko to, co robimy, pozostawia przecież ślad na naszym smartfonie, a zdrada nie jest tutaj wyjątkiem!

Wystarczy szybkie wyszukiwanie w Internecie, aby znaleźć dziesiątki aplikacji szpiegowskich. Najlepszą z nich jest jednak nadal mSpy (tutaj znajdziesz oficjalną stronę). Wynika to z szerokiego zakresu funkcji, z których można korzystać, interfejsu w języku polskim oraz sprawnie działającej obsługi klienta.

mspy facet zdrada

Wszystko, co dzieje się na telefonie twojego partnera, będzie na wyciągnięcie ręki. Korzystając z mSpy, uzyskasz bowiem dostęp do przychodzących i wychodzących połączeń czy dostarczanych i wysyłanych smsów.

Ponadto uzyskasz kontrolę nad wszystkimi czatami z sieci społecznościowych i wszystkimi pobranymi aplikacjami, w tym tymi do organizowania spotkań (Tinder, Badoo itp.).

Widoczna będzie również historia przeglądania, lokalizacja i procent baterii. Co więcej, jeśli chcesz, możesz zrobić zrzuty ekranu. Dodatkowo możesz aktywować Key Logger, aby przejrzeć wszystko, co zostało wpisane na klawiaturze telefonu. Przejdź do wersji demo, klikając tutaj.

mspy cechy faceta który zdradza

Aby korzystać z mSpy musisz najpierw zarejestrować się i utworzyć konto na oficjalnej stronie. Możesz to zrobić pod tym linkiem. Następnie musisz zainstalować aplikację na telefonie komórkowym swojego partnera.

Instalacja jest natychmiastowa, więc wystarczy na chwilę przejąć jego telefon. Możesz poprosić go o niego i udać, że do kogoś dzwonisz lub dać mu nowy telefon z już zainstalowaną aplikacją.

W tym momencie mSpy będzie już niewidoczny dla twojego partnera. Ty w tym czasie będziesz miała dostęp ze swojego komputera do wszystkich jego aktywności.

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu, w którym przeanalizowałam cechy faceta, który zdradza, dzięki czemu poznałyśmy jego profil psychologiczny. Mam nadzieję, że udzieliłam ci na tyle dużo informacji, że pomogą ci one w odkryciu zdrady.

Pamiętaj jednak, aby zawsze, przed oskarżeniem partnera o zdradę czy jakąkolwiek nieuczciwość, mieć jakieś dowody.

mSpy to aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, kiedy i z kim on (lub ona) rozmawia na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie.

4.9/5 - (7 votes)
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi
Rozwój Do Potęgi to blog poświęcony rozwojowi osobistemu, psychologii i relacjom partnerskim. Jesteśmy także autorami cenionych poradników poświęconych tej tematyce. Wszystkie nasze e-booki dostępne są na tej stronie.